šunkovar

šunkovar

šunkovar

šunkovar

Vítejte v e-shopu www.sunkovary.eu.

 


Šunkovar je Uzenářská forma, na domácí dušenou šunku.Debrecínka,mandolína,mozart,toustovka a podobné produkty.
Máme zde pro Vás několik typů šunkovarů.Sunkovar je vyroben z kvalitní silné slitiny hliníku.
Je určen jak pro domácí, tak pro profesionální použití.
Šunkovary jsou od Českého výrobce

 

Už jste se také přejedli a hlavně vaše děti tzv: šunky plné Ééček,vody,separátu,škrobu a jiných chemikálií,(ale zase je pravda že vám v originálním obalu vydrží dva měsíce i déle) ale masa v ní je poskrovnu?! A chcete s tím něco udělat? Tak jste tady na www.sunkovary.eu správně,protože vyrobit si domácí šunku ze 100% masa a koření (vše je na vaší fantazii) není vůbec těžké a co je na tom zajímavé,není to ani drahé!!!!

Pro srovnání:.

Přemýšlejte!!! Kolik dnes zaplatíte v obchodě za tzv:šunku? Nebudu zde vypisovat ceny,stačí se podívat do letáků,kterých máme denně ve schránkách několik,nebo se podívat do pultů obchodů a rovnou si přečíst složení,ale vezměte si sebou raději lupu ať to dokážete přečíst.

A kolik stojí syrové MASO bez Ééček,vody a chemikálií??To také najdete v letácích či obchodě.

A pokud jste přišli na to,že něco na tom bude,že ta cena tzv:šunky neodpovídá tomu co jíte,je na čase si takovou 100% DOMÁCÍ ŠUNKU vyrobit jednoduše doma sami,za pomoci ŠUNKOVAR.

Recepty najdete i zde v sekci RECEPTY nebo všude na internetu,doma v kuchařkách,nebo se zeptejte svých rodičů,prarodičů a ty si možná i nakonec vzpomenou jak si jí kdysi doma vyráběli a hlavně pochutnali.

Přeji Vám hodně zdaru při výrobě a hodně chuti při konzumaci.

Převzato z televize

Domácí je domácí - šunkovary jdou na dračku

Lidé se stále více zajímají o to, co jedí. Právě proto si jich čím dál víc vyrábí potraviny přímo doma. Vyhnou se tak náhražkám a taky ušetří. Místo šunky z obchodu, která je napumpovaná vodou a fosfáty, si ji teď mnoho lidí raději přímo doma. Potvrzují to i prodejci takzvaných šunkovarů.

Jako nejvyšší jakost se v obchodě prodávají šunky, ve kterých je masa okolo 90 procent. Víc masa se velkovýrobcům do uzeniny dostat nedaří. "Aby výrobce mohl něčím nahradit svalovou tkáň, tak se většinou dodává voda. A aby se tam voda udržela, to zase zajišťuje pomocí určitých látek, většinou jsou to fosfáty," říká o šunce v obchodech Jana Dostálová z VŠCHT. 

Ani do šunky přitom nemusí přijít nic víc než maso, sůl, pepř a pár lžiček vody. Díky speciálnímu šunkovaru může být ze dne na den uzenářem každý, kdo má doma sporák a hrnec. Za pár desítek minut si doma může uvařit šunku bez konzervantů.  

Zájem je obrovský. "V poslední době je určitě zájem vyšší i kvůli tomu, že se lidé začali zajímat o kvalitu potravin," potvrzuje prodejce šunkovarů. Zajímavá je přitom i cena domácí šunky. Deset deka vyjde zhruba na 12 korun. Ta ze supermarketu může vyjít až na trojnásobek.

Dá se najít v obchodě šunka se 100 procenty masa?

Po dlouhém hledání štáb ČT nakonec šunku se 100 procenty masa a bez konzervantů v obchodě našel. Byla ale pro psy.

Navštivte náš nový E SHOP s rozšířeným sortimentem zboží
naradi rh.jpg

Kontakt

IČO: 63513803
Kvapilova 592,
Klatovy III, Psč 33901
naradiRH@seznam.cz
608978611

VYHLEDÁVÁNÍ NA STRÁNKÁCH

VYHLEDÁVÁNÍ GOOGLE

Navštivte náš příbuzný E-SHOP s nářadím

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one